Teasers 2011

Oto ciekawe teasery na nadchodzący sezon. Pierwszy z nim to produkcja z USA. Jest to miks młodych pnących się w górę talentów i starych wyjadaczy. Respect Your Elders to film K2 i Airblastera a w nim zobaczycie między innymi Brandon Cocard, Temple Cummins, Ben Lynch, Travis Parker, Mikey Basich, Skylar Thorton, Aaron Robinson, Eric Messier.
Drugi teaser to produkcja prosto z Chin – Hu Am I. Chyba nikt by się nie spodziewał że w Chinach powstanie film snowboardowy. A jednak, Chińczycy atakują. Poniżej teaser ich film.
Kolejny teaser to Kanada i znana nam już od dawna ekipa Sandbox. Chłopaki z roku na rok nie przestają i kręcą więcej i więcej. Oto zapowiedź ich kolejnego filmy – Now you know.
Nasi sąsiedzi z zachodu od kilku dobrych lata robią jeden z najlepszych film snowboardowych, post produkcja miażdży a poziom trików nie odbiega w ogóle od tych zza oceanu. Oto kolejny film ekipy Isenseven – Don?t Panic Teaser.

Kilka kolejnych teaserów na nadchodzący sezon snowboardowy 2011 zaprezentujemy Wam na dniach.

Jedna myśl nt. „Teasers 2011

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>