Spy Dynamite Session relacja + foto

25 października w warszawskim klubie Harlem z całą pewnością przejdzie do historii stołecznego snowboardu, a to za sprawą jamu snowboardowo-freeskingowego Spy Dynamite Session. Przed klubem stanęła dwu-poziomowa konstrukcja, na której ustawiono 7-metrowy box. Od południa zaczęli pojawiać się powoli rajderzy z zakątków całej Polski ? Krakowa, Katowic, Kielc, Radomia, a nawet Gołdapii… Już trening i eliminacje pokazały, że bedzięmy mieli ciekawe widowisko w finale. W międzyczasie swoją szansę dostali narciarze, wśród których najciekawszymi ewolucjami popisał się reprezentant Warszawy Michał Wiślicki. Prawdziwy show rozpoczął się o godzinie 19.30, kiedy w świetle reflektorów rozpoczęły się finały. Chyba nikt nie spodziewał się tak wysokiego poziomu, a zwłaszcza sędziowie (Starszy Jamaj, Gajos i Fokuz), którzy mieli trudną decyzję do podjęcia. Ostatecznie 3 miejsce zajął Tomek Zielony z Katowic, który zrobił m.in fs tailslide danish i nollie bs tailslide danish, 2 miejsce zajął reprezentant Warszawy Michał Kałaska, który zrobił wiele ciekawych wejść z rotacjami 180. Dosyć nieoczekiwanie zwycięzcą został Marek Rauba z Gołdapii, który zrobił m.in. sw bs 270 boardslide 270 out i wiele innych, trudnych technicznie trików. W nagrodę dostał deskę Omatic, gogle Spy i inne gadżety. Następnie zaczęło się afterparty, które trwało do wczesnych godzin porannych i przyniosło wiele nieoczekiwanych sytuacji i wydarzeń, które również na długo zapadną w pamięci zebranym tego wieczoru w klubie Harlem.
?Snowtown.pl chciałoby podziękować wszystkim zawodnikom i widzom za dobrą zabawę i ciekawą imprezę. Jednocześnie jesteśmy wdzięczni sponsorom całego eventu: Spy, 36i6 w sieci Plus, Omatic, DHL, Nikita, Skullcandy i Boardstore.pl i serdecznie zapraszamy na kolejne imprezy organizowane przez Snowtown.pl. Kolejna już 8 listopada w warszawskim klubie Piekarnia.
foto: micos.ownlog.com

Jedna myśl nt. „Spy Dynamite Session relacja + foto

  1. brawo snowtown
    brawo rauba
    cos sie dzieje,tak trzymac
    zima blisko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>