shotmate skim session

plakat_quick_s Skim 23, 24 maja w Jelczu Laskowicach pod Wrocławiem. Info od organizatorow: Zaczynamy od 12, ciosamy na wytuningowanym brzegu stawu. Przeszkody na imprezę zapewni Pakalolo, a same zawody rozegramy w 3 konkurencjach: overall, highest air i best trick. Zaczynamy od skoków na highest air – czy to będą shovity czy też zwykłe ollie, trzeba będzie polecieć nad poprzeczką tak by jej nie strącić, ale również ustać trick. Potem przechodzimy do contestu overall, który rozegramy na flacie i na boxach. Po eliminacjach do overallu, wyłoniona w nich najlepsza ósemka zetrze się po raz pierwszy w formule head to head do dwóch wygranych tricków. Przegrany odpada. Na koniec na dobitkę na wybranej przeszkodzie lecimy sesję best trick, gdzie zgodnie z nazwą wygra ten, który swym najlepszym przejazdem wyjaśni całą resztę. Nagrody sponsorują Quiksilver – Arkady Wrocławskie, Pakalolo, Spy oraz Supair.pl.

Dojazd z Wrocławia: jedziemy na Jelcz. W Jelczu skręcamy w prawo tak jak znak na Oławę. Przez rondo koło marketów jedziemy prosto. Długa prosta i jak tylko po prawej pokaże się znak „Uwaga dzieci”, to skręcamy w lewo. Mijamy cmentarz i po chwili dojeżdżamy do plaży.

Google maps.

Ramówka imprezy:

sobota 23.05
12.00 – start imprezy – treningi, wspólne pływanie, zapisy na zawody
13.00 – riders meeting
13.30 – highest air contest
14.30 – 15.00 eliminacje overall
15.30 – finał overall
16.30 – 17.00 sesja best trick
18.00 – ogłoszenie wyników – rozdanie nagród
20.00 – rozbicie namiotów na secret spocie – ogniskowe afer party !

niedziela 24.05
12.00 – … foto video sesja – wspólne pływanie

plakat_quick

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>