RED BULL X-FIGHTERS W MADRYCIE

16 i 17 lipca Madryt po raz kolejny będzie gościć międzynarodowe gwiazdy freestyle motocross. W ramach czwartego przystanku tegorocznej Światowej Serii Red Bull X-Fighters 12 najlepszych na świecie zawodników stoczy dwudniową walkę na legendarnej arenie do walk byków Plaza de Toros de las Ventas…

Czwarty przystanek Światowej Serii Red Bull X-Fighters 2009 rozpocznie się w najbliższy czwartek od rywalizacji ?best trick?, która pozwoli na wydobycie z gwiazd FMX pełnego potencjału kreatywności w tworzeniu niepowtarzalnych ewolucji w powietrzu. W piątek, 17 lipca, historyczna arena do walk byków stanie się miejscem pojedynków na triki, które pomogą w zdobyciu punktów rankingowych w klasyfikacji generalnej Red Bull X-Fighters.

Levi Sherwood (Nowa Zelandia), Eigo Sato (Japonia), Mat Rebeaud (Szwajcaria) oraz Australijczyk Robbie Maddison, który w poniedziałkową noc (13 lipca) wykonał backflipa nad otwartym Tower Bridge w Londynie, zmierzą się z lokalnym bohaterem Dannym Torresem.

?Zawody w ojczyźnie to największe wyzwanie. Fani mają duże oczekiwania w związku z moim startem. Nigdzie na świecie publiczność nie podchodzi do zawodów tak emocjonalnie, jak w Hiszpanii. Tu z pewnością będzie niepowtarzalna atmosfera? ? mówi Danny Torres.

Po podwójnym backflipie Camerona Sinclaira (Australia) w Teksasie, wszyscy zawodnicy będą starać się pokazać kolejne sensacyjne tricki i zadziwić swoimi umiejętnościami 23 tysięczną publiczność. Szwajcar Mat Rebeaud z pewnością będzie usilnie walczyć o pierwsze w tym sezonie zwycięstwo.

Pierwsze miejsce w kwalifikacji generalnej zajmuje obecnie Eigo Sato (215 punktów), jednak tuż za nim znajdują się tak dobrzy zawodnicy jak Mat Rebeaud (210) i Robbie Maddison (145). Różnice punktowe pomiędzy zawodnikami z czołówki kwalifikacji są niewielkie, dlatego walka w Madrycie z pewnością będzie zaciekła.

Lista startowa zawodników:
Mat Rebeaud (Szwajcaria)
Danny Torres (Hiszpania)
Robbie Maddison (Australia)
Jeremy ?Twitch? Stenberg (USA)
Levi Sherwood (Nowa Zelandia)
Eigo Sato (Japonia)
Thomas Pages (Francja)
Andre Villa (Norwegia)
Nate Adams (USA)
Adam Jones (USA)
Cameron Sinclair (Australia)
Charles Pages (Francja)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>