RED BULL X-FIGHTERS 2008 NA DVD JUŻ W SPRZEDAŻY!

30 kwietnia ukazała się w sprzedaży płyta DVD zawierająca ponad trzygodzinną relację ?z ubiegłorocznej edycji największych freestylowych zawodów na świecie ? Światowej Serii Red Bull X-Fighters.

Światowa seria Red Bull X-Fighters 2008 tradycyjnie rozpoczęła się w Meksyku na największej arenie do walk byków Plaza de Monumental. Następnie zawody przeniosły się do Rio De Janeiro, gdzie najlepsi na świecie riderzy rywalizowali w rytmach samby. Kolejne edycje odbyły się w teksańskim Forcie Worth, na madryckiej arenie Plaza de Torros i w kamieniołomach w niemieckim Wuppertalu.?
6 września na Stadionie X-lecia w Warszawie odbył się wielki finał serii 2008, będący jednocześnie wielkim sportowym pożegnaniem Stadionu X-lecia. Warszawski finał przeszedł do historii także ?z powodu nowego formatu rywalizacji – Super Session, który swoją atrakcyjnością skusił nawet legendę FMX ? Travisa Pastranę…

Od 30 kwietnia w sklepach EMPiK, Media Markt i Saturn można kupić płytę DVD z ponad trzygodzinną filmową dokumentacją Światowej Serii Red Bull X-Fighters 2008. Płyta zawiera 48-minutowe podsumowanie ubiegłorocznej edycji Red Bull X-Fighters, 116 minut materiału z warszawskiego finału oraz unikalne materiały zza kulis polskiego przystanku.

DVD do nabycia w cenie 39,99 zł ( Saturn i Media Markt) lub 44,99 zł w sieci Empik.

Kolejne przystanki tegorocznej serii Red Bull X-Fighters odbędą się 30 maja w Calgary (Kanada), 27 czerwca w Teksasie, 16-17 lipca w Madrycie oraz 22 sierpnia w Londynie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>