Nikita Snowboard Clip Contest!

nikitaDamska firma odzieżowaNikita postanowiła zorganizować konkurs na najlepszy clip snowboardowy. Dziewczęta, nie pozostaje Wam nic innego jak poderwać chłopaka z kamerą, lub bez kamery a z dobrym telefonem, lub takiego co to kupi kamerę. Zabrać go na romantyczne kręcenie w snowparku lub w backcountry a potem wykorzystać przy montażu materiału! No to do dzieła kobiety! Szczegółowe info poniżej.

Musisz być dziewczyną!
Dziewczyny muszą mieć co najmniej 18 lat (ukończone najpóźniej 1go kwietnia 2008)
Przesyłacie TYLKO klipy snowboardowi- wystarczy, że w klipie pojawi się chodź trochę jazdy na snowboardzie- Ekipa Nikity zaakceptuje film.
Maksymalna długość klipu, to 30 sekund (można wysłać więcej niż jeden klip)
Maksymalna wielkość jednego klipu, to 6 MB

Wszystkie nadesłane klipy (spełniające wymienione warunki) zostaną umieszczone na stronie
youtube, poświęconej konkursowi Nikita http://www.youtube.com/NikitaContest
Filmy muszą być nadesłane do 1go kwietina 2008 (nie jest to prima aprilisowy dowcip!)

Konkurs odbędzie się poprzez stronę youtube (podany wyżej adres), myspace?a Nikity oraz stronę Nikita (sekcja ?Whazz Up?). Ciągła aktualizacja, klipy i informacje będą publikowane, dzięki czemu będzie można śledzić konkurs na żywo.

Specjalna jednostka znana jako Nikita Panel podejmie ostateczną decyzję o wygranej. Zwycięski klip zostanie wybrany spośród 10 najwyżej ocenianych klipów na stronie konkursowej youtube. Osoba, która wygra zostanie zaproszona na wyjazd z ekipą Nikita, spędzanie z nimi wolnego czasu, próbowanie Islandzkich specjałów i o oczywiście jeżdżenie na lodowcu. Będą także nagrody w postaci produktów Nikita, za kreatywność, oryginalność i zabawę. Zaczynajcie wymyślać, w jaki sposób można zaimponować Heidzie Birgisdottir, pomysłodawczyni i głównej projektantce Nikita i jednej z tegorocznych jury.

Jeżeli uważasz, że możesz wygrać nasz konkurs, wyślij swoje zgłoszenie na : internis@nikitaclothing.com ? prosimy o załączenie imienia, nazwiska, daty urodzenia, dokładnego adresu do korespondencji, e-mail?a oraz numeru telefonu.

nikita

2 myśli nt. „Nikita Snowboard Clip Contest!

  1. ,,Zabrać go na romantyczne kręcenie w snowparku lub w backcountry a potem wykorzystać przy montażu materiału! ”
    widać że facet pisał… ;) romantycznie,zabrać,wykorzystać…;]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>