NIKITA CHICKITA USA: DONE AND DONE

Nikita Chickita zagościła 21 lutego w Mammoth?s South Park. Ponad 70 młodych i starszych dziewczyn zmierzyło się w zawodach gdzie wygraną był roczny sponsoring Nikity (am) i 1000$ (pro).
Załoga snow parku w Mammoth zadbała o to, że park był przygotowany na najwyższym poziomie, które uwielbiają łagodne skoki, które pozwalają się im pokazać. ? Zestaw przeszkód był cudowny. South Park zawsze jest dobrze przygotowany i wprawia w dobre flow.? Snowbordzistka Nikity i zwyciężczyni za najlepszy trick Colleen Quigley powiedziała. ? Było naprawdę dobrze i widać było, że ludzie świetnie się bawią. Dziewczyny trochę narzekały na skoki ale park był przygotowany świetnie na to wydarzenie.? Colleen dzięki swojemu idealnemu backflipowi, który zapewnił jej 3 miejsce wśród skoków zarobiła 300$…

Wydarzenie było bezprecedensowe, nawet pomimo podziału między amatorami i pro. Snowboardzistki Nikita takie jak Magalie DuBois, Vera Janssen, Maribeth Swetkoff, Gabby Maiden, Femke Henriques i Madison Blackley też były obecne, tak jak zwyciężczyni zeszłorocznych zawodów i sponsoringu Nikity – Alice Gong. Najmłodsza uczestniczka w zawodach miała 9 lat , natomiast najstarsza ok. 50 lat. Dziewczynom podobało się to, że mogły jeździć razem z innymi dziewczynami w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania.

?Co roku wracam na Nikita Chickita ponieważ jest to świetna zabawa móc jeździć z tyloma innymi dziewczynami naraz.? Powiedziała Madison Blackley. ? Uważam, że jest to super mobilizujące dla młodszych dziewczyn kiedy zmierzają się ze starszymi snowboardzistkami. Lubię to, że nie ma żadnych grup wiekowych i wszyscy są równi.?

Snowboardzistka z South Lake Tahoe Joanna Dzierzawski zgarnęła główne nagrody w sekcji pro dla siebie. Definitywnie przodowała w technice na trudnej sekcji jibbowej. Snowboardzistka Vera Janssen ukończyła na 2 miejscu z takimi trickami jak front 3, back 3, cab lipslide 270 out and a 270 up, 270 na końcowym wallridzie.

Ale największą zwyciężczynią była Marley Colt, 17letnia snowboardzistka z Eden, UT, która opuściła Mammoth z rocznym kontraktem na sponsoring Nikity. Oprócz rocznego sponsoringu wygrała nagrody od: Osiris, Seychelles and BC, Fender, Coal, Lomo, Pom Pom Wax, Flux, Omatic i Celsius. Marley pokazała świetny zestaw tricków, wśród nich frontside 360 indy, duży nose grab i tail grab 180.

?To moje pierwsze zawody, które wygrałam od roku więc jestem zadowolona? ?powiedziała Marley. ? To będzie super zabawa jeździć dla Nikity! Kocham Nikitę, ich ubrania więc będzie super!?

Pod koniec dnia Nikita Chickita nie była nastawiona na wygrywanie ale na super jazdę z dziewczynami. Pomimo, że Matka Natura nie dała za dużo słońca w tym roku, nastrój był dobry i dziewczyny szczęśliwe.

?Dla mnie najważniejsze było zobaczyć wszystkie dziewczyny, których nie widziałam od roku. Definitywnie nie przyjechałam tutaj wygrać, tylko po to by pobyć z dziewczynami i dobrze się bawić na imprezie. Snowboardzistka Nikity Magalie Dubois powiedziała.

Nagrody były rozdawane na Lakanuki Saturday night, towarzyszył temu występ rokowego zespołu The Black Tales, z LA. Noc zakończyła się beatami DJ C-Lo.

Nikita Chickita 2009 USA była możliwa dzięki Nikita Clothing, Venus Zine, Transworld Snowboarding, Mammoth Mountain, Coal, Fender, Osiris, Coal, Flux Bindings, Omatic Snowboards, BC and Seychelles Footwear, Celsius, Luna Bar, Dakine and Pom Pom Wax..

Wyniki:

Pro
Joanna Dzierzawski $1,000
Vera Janssen $700

Am
Marley Colt
Elle Kaylor
Priscilla Lee

Najlepszy trick
1. Colleen Quigley $300

Jedna myśl nt. „NIKITA CHICKITA USA: DONE AND DONE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>