Niedzielny skoczek – Mieczysław „Stanlej” Stanek


Imię Nazwisko: Mirek Stanek
Data urodzin: Marian Jastrzębski
Miasto: Nowy Sącz
sponsorzy: Telewizja kblowa „Insat”(net.pl),Pogo, Vans, Trash
pseudonim/y: Mieczysław Staszak, Mieczysław Stanek, Sasza, Szaszłyk, salceson, Stanik, the, małes, Jerta, Mirror, Sztajler, Stanley, Stanlej.. i Krystian(?)

1-Czy jako montażysta jesteś zadowolony ze swojego ostatniego filmu pogo odrzut?Hmmm.. na to pytanie którego istoty bytu nie potrafię zrozumieć szczególnie kiedy kierowane ono jest do mnie odpowiedzieć mogę krótko: miałeś kiedyś raka?? ja nie miałem i nie chce na razie mieć.. tego na pewno z domu szybko wypieprzę.. na podstawie doświadczeń nabytych wychowam sobie nowego malucha.. wiec będę zadowolony z tego jeśli zanim wsiądę doń będzie mi dane jeździć trabantem.. dla chłopaków z KRK z Fartem!!
2- Masz swojego ulubionego rajdera?
Wiadomka stary.. podczas gdy jedni tylko stoją i śmieją się z tego jak ktoś sobie kreci reke ja uwielbiam patrzeć jak Stanlej jeździ na żywo, świetnie się rusza i ma wysokiego kikflipa a podobno kiedyś wyrzszego od zywykłego miał słicz kikflipa.. marzył o tym ze kiedyś nauczy się kikflipa na rowerze to do polski przyjedzie Mark Gonzales i podczas akcji promocyjnej w skejtszopie da mu autograf na podkoszulce, którą mama wypierze wybielaczem.. a mirek woli jeźdic na deskorolce z „kwiatkami”.. we włosach.. a jego ulubiony skater to ten z którym aktualnie jeździ (w danej chwili)..
3- Jak czujesz sie w timie pogo?Świetnie!! jak miałem pierwsza dziewczyne którą tak bardzo kochałem że zerwała ze mną po nei całym miesiącu to zanim to zrobiła miałem takie zajebiste motylki w brzuchu i chodziłem taki rozmemłany taki zamyślony taki w „skowronkach” nie chciało mi sie jeść nie chciało mi sie nic prucz niej.. Tak własnie to nie jest takie uczucie!
4- Na ostatnim pogo miałeś nutę którą sam zapodawałeś hehe. grasz w kapeli?Pierwsza pruba po nagraniu podbił do mnei Rudy (basista) i mówi „stary ale jak puszczam to ludziom to mówią że „fajne”, ale jak tak przysłuchają to pytąja : o czym to własniwie jest?” wtedy wspomnia mi sie odcinek familigaja jak żona Pitera (głównego bochatera) kandyduje na stanowisko jakieś użędnicze i mówi mądre rzeczy i ludzie w ogóle się nie jarają wtedy ona mówi „najn elewen”(11 września) a wszyscy wpadają w szał.. więc ja odpowiedziałem mu „stary o narkotykach”.. i tak na prawdę udało mi sie uniknąć długiej pełnej sporów bezsensownej rozmowy bez morału.. bo wyszło ostatnio na jawa że „nic nie jest łatwe”.. BH live
5- Czym zajmujesz się po za deską?
naprzykład wracam teraz z koncertu wysokiego lotu i molesty w tarnowie, na scenie do mnie podbił Vienio „fajnie że kręcisz zgadamy się o materiały..” powiedziałem „aha dobra dobra”.. wyszedłem z koncertu i nie zostawiłem kontaktu(bo jeszcze grali..no).. ciekawe jak bardzo im na tym zależy.. hie hie hie.. a poza tym jeżdżę na desce po mieście innym mieście też i innymi także, kręcę się a czasami kogoś, robię zdjęcia aparatem z dalmierzem, pracuje na „maszynie do zabijania uczuć”( w skrucie „MDZU”), odpoczywam, cudownie śpiewam, odpoczywam, i montuje i montuje odpoczywam w HD czy DV nie pytaj bo zdarza się że na LP… Czasami za dużo mówię, w dużej przenośni, a czasem nawet po prostu się nabijąc przestać nie mogę… Kiedyś mnie zapyta „Kiedy ty coś mówiłeś na poważnie?” by wy myślach wspomnieć że robiłem to cały czas.. fak.. własnie tak to wyglada ciagły egzul..

6- Słyszałem że chcesz nakręcic swoj film deskorolkowy, to prawda? Jak go widzisz Mirosławie?Z lewej strony wjeżdża kawaleria a za rogiem na wzgórzu czają się zbójcy czychając w zasadzce na partię świeżego tuńczyka z nad morskich pustyń koło azjatyckiego czarnego lądu dynamitu wybuchowej skały mężczyzn mających udział w masowej aborcji żebra w celu stworzenia czegoś czego na podstawie doświadczeń minionych sekund minut godzin dni tygodni miesięcy kwartałów lat dekad wieków cudem przecież jak wiemy nazwać nie można.. i tak, tak. Mniej więcej tak ma wyglądając intro!! jeśli ktoś chce rozpiskę całości, oto mail piradstudio@gmail.com bez krepacji.. hej
7- Gdzie straciłeś zęba?
Ejj.. „zębowej wróżce dałem”

pawellesniak.com

menelamk.ownlog.com

Bardzo przepraszamy za liczne błędy ortograficzne, nasz Niedzielny Skoczek prosił o ich nie poprawianie.

11 myśli nt. „Niedzielny skoczek – Mieczysław „Stanlej” Stanek

  1. ..niezle pojebane..duzo sie mozna o koledze doweidziec..w sumie same konkrety..hehe..jeb.oczywiste odp. i gupie zapyt.

  2. czy telewizja kablowa możę być odbierana bezprzewodowo?

  3. ej no i zapomniales jeszcze wspomniec ze grasz na guitar, jak to tak?;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>