marek ogień

Nie wiem czy zauważyliście, ale naszemu kochanemu czwartkowemu fotografowi Markowi ktoś podkupił domenę, gdzie wisiało jego portfolio, czyli marekogien.com. Dramat jednego z największych w ostatnich czasach polskich fotografów stóp opisany jest w ‘czytaj więcej’.

Tragedia – tak w jednym słowie można by opisać to co stało się w przeciągu ostatnich dni. Portfolio jednego z miliona bielskich fotografów zostało przejęte przez wrogie siły konkurencji. Presja rynku okazała się na tyle duża, że Marek nie potrafił z nią wygrać. Dzielnie odrzucał kolejne propozycje pieniężne przejęcia jego domeny, nie zwracał uwagi na groźby kierowane pod jego adresem, stawiał się, w swojej samotnej walce pokazał jak być prawdziwym bohaterem! Niczym Dawid z Goliatem, niczym Phelps, nawet Batman się przy nim chował! Końcówka zmagań była bardzo dramatyczna, emocje sięgały zenitu! Tymczasem Marek zapomniał przedłużyć domeny..

Ale nie martwcie się. Nic straconego. Portfolio wisi znowu, jednak pod innym adresem, zamaskowane przed konkurencją i wrogimi providerami domen. marekogien.nazwa.pl.

Jest też apel Marka skierowany do Was drodzy czytelnicy o pomoc w walce z siłami zła. Walce nie siłowej, ale jakościowej, gdzie o wygranej świadczyć ma zdjęcie, moment uchwycony z życia. W tym celu Ogień potrzebuje od Was pomocy w uzbieraniu na nowego nikona D3 oraz trzecią (słownie – trzecią) lampę!

Pomóż Markowi i wyślij SMS na numer 501191363 o treści MAREKOGIEŃ-POMAGAM. Cena 501zł + VAT.

Prawdziwy bohater potrzebuje również pomocnika. Tak jak batman miał robina, tak Ogień potrzebuje kogoś do pomocy. Jedynymi wymaganiami nowego przyjaciela są blond włosy i płeć damska.

Jeśli czujesz, że spełniasz powyższe wymagania, to wyślij SMS na numer 501191363 o treści LACHON-OGNIA wraz z krótką notką czemu właśnie Ty miałabyś zostać jego pomocnikiem. Cena jedyne 0zł + VAT.

15 myśli nt. „marek ogień

  1. nie kumam jak mozna zapomniec przedluzyc domeny przeciez kurka sterte maili sie dostaje itp.

    kurwa, poczte sprawdzac i nie plakac nastepnym razem.
    portfolio dobre!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>