Hintertux Freeski Session 2008 tekst + mini fotorelacja

Odbywająca się w dniach 17-19 października Hintertux Freeski Session 2008 zakończona. Sesją zorganizowali czeski Impsquad oraz ekipa hivermag.pl przy wsparciu Fiat Freestyle Team’u. Można powiedzieć było… ale nie minęło”. Teraz Wam wszystkim o tym opowiemy. Najlepsi riderzy z Polski, Czech i Słowacji pokazali podczas 3 dni ewolucje na najwyższym poziomie. Z polskich zawodników byli m.in.: członkowie Fiat Freestyle Team czyli Marek Doniec, Staszek Karpiel i Jasiek Krzysztof, a także Szczepan Karpiel, Tomek Majewski, Tomek Paździor, Sebastian Litner, Mateusz Pszczółkowski, Weronika Chyc, Bartek Lelito. Czechów i Słowaków reprezentowali następujący zawodnicy: Roman Dalecky, Pepe Kalensky, Ondrej Benes, Juraj Durovcik, Miroslav Spisak i wielu innych.
Hintertux Freeski Session 2008 trwała od piątku do niedzieli i przez te 3 dni mogliśmy się przekonał w jakim kierunku, na progu zimy 0809, podąża nasza scena narciarstwa freestylowego. Polacy, Czesi i Słowacy zrobili olbrzymi postęp i ewolucje, które wykonywali robiły niesamowite wrażenie.
Piątek, a zatem pierwszy dzień Sesji posłużył wszystkim raczej do zapoznania się ze snowparkiem i skoczniami. Wiało i było zimno. Powoli jednak się wypogadzało i byliśmy wszyscy pewni, że sobota i niedziela powitaj? nas błękitem nieba i świetnie przygotowanymi przeszkodami w snowparku na lodowcu Hintertux.
W ciągu najbliższych kilku dni udostępnimy wszystkim wideo relację z eventu. Teraz zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć autorstwa naszego fotografa Mieszka Chmielarskiego. Więcej na www.hivermag.pl

autor: hivermag.pl foto: Mieszko Chmielarski

4 myśli nt. „Hintertux Freeski Session 2008 tekst + mini fotorelacja

  1. byłem tam w ten weekend i rzeczywiscie w pizdu narciarzy było

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>