Greń na Pucharze Europy Slopestyle

michalgrenmini W sobote 24 stycznia miał miejsce puchar europy juniorów slope style (Burton Am Tour) w Flachauwinkel w Austrii. W kategorii junior startowało 28 osób (z Austrii, Słowacji, Niemiec, Szwajcarii, Holandii, Wielkiej Brytani, Szwecji, Chorwacji no i nasz reprezentat z Polski Michał Greń). Do finału dostawało się 10osób. W eliminacjach były trzy przejazdy, dwa lepsze się liczyły. Do finału Michał wszedł na drugim miejscu. W finale były dwa przejazdy i jeden lepszy się liczył. W pierwszym przejezdzie Michał zaryzykował i postanowił zejsc z wave boxa front flipem. Niestety upadł i czekał go drugi finałowy przejazd. Jak na złość okazało się, że ostatni chłopak w pierwszej finałowej rundzie uderzył mocno głową i zabrali go helikopterem, a sędziowie postanowili zakończyć zawody i wziąć wynik z pierwszej rundy finałowej i Michał zakończył zawody na 10 miejscu, gdyby kontuzjowany chłopak był przed ostatni to wzieliby wynik z kwalifikacji i wtedy zakończyłby na 2gim.

Dzień później Michał wygrał Puchar Polski w BigAir i po dwóch zwycięstwach i jednym drugim miejscu wygrał ranking Pucharu Polski 08/09.

Jedna myśl nt. „Greń na Pucharze Europy Slopestyle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>