fotorelacja z PFO

ImageShackTegoroczna przygoda z Polish Freeskiing Open rozpoczęła się od przegapienia całego konkursu Big-A. Eliminacje miały być w piątek, a finał w sobotę. Okazało się, że całość odbyła się w piątek do godziny 15.. my przyjechaliśmy o 20. Big-A skończył się następującą klasyfikacją:

 1. Szczepan Karpiel

 2. Jan Krzysztof
 3. Marek Doniec

a wśród kobiet jedyną startującą kobietą była Zuza Stromkova ze Słowacji zajmując pierwsze miejsce. Na Sharp Night Session, na które udało nam się zdążyć, główna nagrodę zgarnął Pepe Kalensky. Finał rails w sobotę skończył się następująco:

 1. Pepe Kalensky
 2. Aleksi Laitinen
 3. Szczepan Karpiel

oraz wśród kobiet:

 1. Zuza Stromkova
 2. Weronika Chyc
 3. Natalia Slepecka

Przygoda z PFO skończyła się opadem śniegu w niedziele oraz mandatami za zakłócanie ciszy nocnej – pozdrawiamy tamtejszą policję i panią z Orlicy!

ImageShack

ImageShack ImageShack ImageShack ImageShackImageShack

ImageShack ImageShack ImageShack ImageShack ImageShack ImageShackImageShack ImageShack ImageShack ImageShack

26 myśli nt. „fotorelacja z PFO

 1. dobre fotki – szkoda że tak mało i że nie dojechaliście na big air

 2. Pingback: polish freeskiing open at adam.chrabaszcz.pl

 3. Fajnie Adaś, fajnie. Narciarze fajnie. Afterpardi fajnie. Zieleniec fajnie. Dlaczego wszyscy są tyłem?

 4. generalnie fajnie tylko że na nartach to sie chyba lepiej skacze niz jibuje co??

 5. generalnie spoko tylko chyba na nartach to sie fajniej skacze niż jibuje

 6. fajowa relacja, ale brzydszego banera to nie widziałem chyba

 7. malena jest pewnie elo pro rap snowborder jeździ od dwóch lat(bo wcześniej z rodzicami na nartach zawsze) i teraz nic tylko deska deska deska a reszta to już lamerstwo bo spodnie z burtona i szerokie i te waskie mozna nosic tylko do snowboardu i wtedy byc elo:)

 8. ja mialem kryzys z lampami wiec olalem foty, ale after pierwsza klasa! zgubilem klucze z auta a gdy w poniedzialem przyjechalem za zapasem, znalazy sie :>

 9. na desce jeżdze od lat 8 i tyle samo mniej więcej jeździłem na nartach. Nawet umiem się nieco na nich krecic. I za pro się nie uważam. tylko poprostu ja sie jaram nartami ale to czasem niezły krzys jest skoki fajnie ale jib nicht

 10. malena bo Cie wystrzelam znow i siara bedzie narciuchu :) Statycznie jib nie wyglada emocjonujaco,ale 45 na kinka niszczyl :)

 11. To jak jezdzisz na nartach i sie jarasz to po co piszesz pedaly?? Nie umiesz dziewczynko emocji trzymac na wodzy haa?? Czy taki masz lajfstajl na elo rapie i narty be a parapet mega cool yo!

 12. Bart, pewnie chciała jakoś zabłysnąć wśród komentarzy!! Naoglądała się filmów z lat 90`tych gdzie były aluzje gdzieś wśród swoich „elo-kumpli” usłyszała, że narciarze to lamy. Nie mam nic do snowboardu sam jeździłem 9lat ale takie komentarze są bez sensu bo wszystkich łączy bardzo podobna zajawka mająca mega podobne źródła. Tak samo jak nie ma walki pomiędzy rolkarzami i deskarzami tak samo nie wierze w mit pomiędzy wojny deska-narty
  elo 8letnia pro snowboarderko i postnarciarko

 13. owca coś Cie powiozło z tymi 7-mioma k – za raile było chyba 3 może mniej ale na pewno nie więcej a za big air 5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>