Eliminacje 32&36i6 Jibbing Cup

Mamy już za sobą pierwszy bardzo udany etap imprezy 32&36i6 Jibbing Cup – eliminacje w Witowie. Spośród wszystkich startujących sędziowie w składzie Maciek Plaster Przężak i Sławek Szwarc wytypowali swoich faworytów do udziału w Mistrzostwach Polski w Jibbingu. Żeby podkręcić atmosferę ich nazwiska jeszcze przez jakiś czas pozostaną tajemnicą. W trakcie imprezy kamerami i aparatem fotograficznym operowali min. panowie z Roadkill Productions wraz z Markiem Ogniem. Już jutro zobaczymy krótki edit z Witowa a tymczasem mamy dla was kilka zdjęć.
Zapraszamy na kolejne eliminacje do snowparku w Zieleńcu, ktore odbędą się 28 marca (sobota). Dzień później w snowparku w Wiśle odbędzie się luźna foto/video sesja, na którą już dziś wszystkich zapraszamy. Przypominamy o tym że Ci, którzy w eliminacjach zaprezentują się najlepiej wezmą udział w tourze, gdzie do zgarnięcia będzie 10 000PLN w gotówce. Jest o co powalczyć!

6 myśli nt. „Eliminacje 32&36i6 Jibbing Cup

  1. ..ja obastawiam,że ta rura jakoś krzywo jest wbita w podłoże..dlatego wygrać mógł każdy..hehe:]

  2. a ja obstawiam, ze wygra najwieksza i najszersza koszulka, jazda sie nie liczy, wazny jest stajl (fuck!)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>