Diverse Downhill Contest 2009

Panie i Panowie Diverse Downhill Contest oficjalnie startuje już w najbliższy weekend tj. 25-26 kwietnia w Myślenicach. Nie to nie deja vu, podobnie jak w zeszłym sezonie inauguracja Pucharu Polski w zjeździe odbędzię się w Myślenicach na górze Chełm i tu uwaga na mocno zmodyfikowanej trasie!!! Nowe bandy, 6-metrowa hopa, nowe techniczne elementy trasy sprawiają iż jest ona przyjemniejsza w jeździe, bardziej płynna i szybsza (zdjęcia trasy na freestystyle.pl/downhill – zakładka Myślenice)

Ciekawe czy i w tym roku pobijemy rekord frekwencji? Zobaczymy również kto odrobił zadanie domowe spędzając jesień i zimę na intensywnych treningach. Jeżeli tak jak my jesteście spragnieni rywalizacji na najwyższym poziomie i na najlepszych trasach dh to nic prostszego jak tylko spakować rower tudzież resztę niezbędnych atrybutów i 25 kwietnia zameldować się w biurze zawodów przy dolnej stacji poczwórnej kolejki krzesełkowej na Chełmie. Ruszył oficjalny serwis WWW imprezy pod adresem HYPERLINK „http://www.freestyle.pl/downhill” www.freestyle.pl/downhill gdzie znajdziecie wszystkie potrzebne informacje odnośnie uczestnictwa. Start w zawodach jest otwarty zarówno dla amatorów jak i zawodników z licencją, przy czym Ci ostatni dodatkowo walczyć będą o punkty Pucharu Polski.

Kolejne edycje tegorocznego cyklu Diverse Downhill Contest odbędą się: 19 maja góra Żar [Międzybrodzie Bialskie], 19 lipca góra Stożek [Wisła], 23 sierpnia ta lokalizacja zostanie podana w trakcie sezonu ponieważ na razie nie chcemy zapeszać.

Z gorących komunikatów technicznych z ostatniej chwili:
Dojazd samochodem do dolnej stacji poczwórnego wyciągu krzesełkowego jest możliwy, jednak w celu uniknięcia zatargów ze stróżami prawa w niebieskich kombinezonach konieczne jest posiadanie oficjalnej plakietki uprawniającej do wjazdu i postoju. Zezwolenia są do odbioru w biurze zawodów za pozostawieniem kaucji zwrotnej w wys 50 zł. Ze względu na ograniczoną liczbe wjazdówek decyduje kolejność ich odbioru na zasadach ?kto pierwszy ten lepszy] ? jeden zawodnik może otrzymać tylko jedną sztukę.

Aby w niedzielę przed samym startem uniknąć zamieszania, w miarę możliwości prosimy o zapisywanie się na zawody w sobotę, zostawiając sobie i innym margines czasowy na niedzielny poranek i oficjalny trening zamiast blokowania kolejki do zapisów.

Godziny otwarcia biura zawodów:

Sobota 25.06.2009r 14:00 ? 18:00
Niedziela 26.04.2009r. 07:00 ? 10:00

Oficjalnym sponsorem Diverse Downhill Contest jak widnieje w tytule imprezy jest firma odzieżowa Diverse, wsparcie energetyczne dostarcza Red Bull.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>