Czwartkowy Fotograf – Szymon Slopek

Szymon Slopek to jeden z pierwszych bielskich fotografów i jeden z pierwszych, który zaczął uwieczniać bielską deskorolke i snowboard. Dawne temu zamiast radiówki, która wyzwalała lampe „Ziutex” ciągnął ze sobą 10m kabel. To był dla nas wszystkich szok że można doświetlać skoczka z inne strony i foty są przez to zupełnie inne. Szymon był i raczej jest wielkim fanem analogowych zdjęć, bardzo często używał slajdów. Szkoda że jego portfolio nie jest odświeżane, może kiedyś uda nam się namówić na jakieś ciekawe foty snowboardowe i może kiedyś otworzy swoją szuflade ze slajdami.
Portfolio – slopek.com
All photos by – slopek.com„>Szymon Slopek

11 myśli nt. „Czwartkowy Fotograf – Szymon Slopek

  1. ale wtedy była zajawa!!! a te foty to były takie życiówki dla nas że szok. dzięki ci za to!!!

  2. hehe, widze Marek ze posluchales mojej rady. Slopek kosa, pozdro 600!

  3. noo pamiętam jak aram w szoku opowiadał „kurwa wyciągnął taka jebana lunete i z krzaków na przezdziochu robil”. Pamiętam też, jak zdjęcie araba ollie z murku na stalinie było u nas wszystkich na tapecie a także to, że kiedy szymon wyciągał aparat, do przeszkody którą focił ustawiała się 30 osobowa kolejka ludzi z przezdziocha. Szacun sajmon!

  4. no szymon wróć! bo już rzygam tymi ogniami menelami czy innym maxquakemi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>