Burton Spindl Spring Sessions – foto i video relacja

W pierwszych dniach kwietnia (.2-.5.04.2009) w Szpindlerowym Młynie (CZE) odpalona została coroczna sesja foto-video sponsorowana przez Burtona ? Spindl Spring Sessions. Polska ekipa została zaproszona dwa tygodnie wcześniej, Czesi zadbali o noclegi i skipassy, wystarczyło dojechać.
Tegoroczny event był jeszcze większego kalibru: pajp, 6 kickerów, długi fun-line, ogromny step-up i jeszcze większy korner były katowane przez około 150 najlepszych rajderów.
Po całym dniu lotów park był szejpowany, wszystkie figury mimo iście wiosennej termiki stały nienaruszone. Publiczność pod kornerem wariowała oglądając double-backflipy i stylowe rodea na niesamowitej wysokości . Szalejąca publika jeszcze bardziej nakręcała skoczków, do tego wszystkiego błękitne niebo, słońce muzyka na żywo i czeski browar w cenie wody.
Codziennie od rana do godziny 16:00 zawody, zdjęcia, grill, a od godziny 18:00 disco w tym jedno na pajpie ?Burton Night Party?, które zakończyło się wojną na śnieżki!
W sobotę wybrani operatorzy (w tym 1/2 MEPtv w osobie Juzefiny) filmowali ze śmigłowca wyczyny skoczków. Wieczorem ?Season Closing Party?, beaty serwował znany z imprez w Szpindlu DJ Robot, na imprezie w rozmowach tematem były podsumowania minionego sezonu i plany na kolejny zarówno rajderów jak i tych odpowiedzialnych za uwiecznianie ich wyczynów.
Wydawać by się mogło, że imprezy na taką skale odbywają się najbliżej u Austryjaków. Czesi z roku na rok organizują je z coraz większym rozmachem i częstotliwością (dwa tygodnie przed Spring Session odbył się Quiksilver Snow Jam). Wielki szacun dla Czechów za to, że potrafią ogarnąć taki event i dla organizatorów za zaproszenie.

tekst:
shotmate & Marek Kaczkowski

foto:
Mateusz Zadorożny (shotmate)
Marek Kaczkowski

video:
shotmate


Spindl Spring Session 2009 from Shotmate on Vimeo.

burton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindlburton_spindl

11 myśli nt. „Burton Spindl Spring Sessions – foto i video relacja

  1. z tego eventu to można by same lifestyle pokazac i by się ludzie jarali :P

  2. jep..w sumie wystarczyła by 139..reszta jest mało interesująca:]

  3. bez rewelajcji te foty, a ostatnie robione z przyczajki :D

  4. ja tam się jaram i fotami i video, ale najbardziej imprezą i strasznie żałuję że nie udało mi się tam dojechać…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>