07/08 BURTON AM TOUR ZATRZYMUJE SIĘ 8 MARCA W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ!!

ImageShackINNSBRUCK, AUSTRIA (24 września 2007) Większy niż dotychczas niosący ze sobą powalające nagrody Burton AM Tour wbija w trzeci już sezon. Największa w Europie seria amatorskich, freestyle?owych zawodów snowboardowych odbędzie się także 8 marca w Białce Tatrzańskiej . Młodzi snowboardziści urodzeni w 1988 lub później będą mieli szansę spróbować swoich sił doświadczając przy tym prawdziwej atmosfery zawodów.

Cały Tour składający się z 19 Ticket to Ride (TTR) dwugwiazdkowych przystanków będzie się bujał po Europie całą zimę. W każdym z konkursów zawodnicy walczą o totalnie nowego quada ufundowanego przez głównego sponsora Suzuki jak również o nagrody od firm Burton, RED i Anon. Będą uganiać się również za biletami gwarantującymi miejsca startowe w największych zawodach snowboardowych w Europie ? Burton European Open w Laax, w Szwajcarii.

Zwycięscy w klasyfikacji generalnej otrzymają pełen zestaw Burton European Open składający się z zarezerwowanego miejsca startowego oraz ?wiktu i opierunku?.
Wszyscy riderzy zbierają punkty w rankingu Swatch TTR World Ranking.

Aby się zapisać i wygrać jedną ze wspaniałych nagród zawodnicy muszą się zalogować na burton.com/amtour. Zapisy oraz udział jest darmowy lecz ograniczony do 80 uczestników. Więcej informacji na temat Burton AM Tour jest dostępnych na stronie www.burton.com/amtour.

PROGRAM
08:00-09:30 ZAPISY
10:00-11:00 TRENING
11:00-11:30 SPOTKANIE ZAWODNIKÓW

11:30-12:45 I SESJA KWALIFIKACYJNA
13:15-14:30 II SESJA KWALIFIKACYJNA
15:15-16:15 FINAŁY

17:00 ROZDANIE NAGRÓD

ImageShack

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>